• Standard Hochdeutsch
  • русский язык
  • český jazyk
  • wersja polska
Nacházíte se zde: Hlavní strana > Plochá taška Bergamo: ideální volba pro moderní projekty

Aktuality


Plochá taška Bergamo: ideální volba pro moderní projekty

Nabídku pálených střešních krytin naší značky rozšiřuje zcela nová, plochá pálená taška Bergamo. Tato architektonická novinka je určená pro stavebníky a architekty, kteří hledají pro moderní styl domu designovou krytinu s vysokými dlouhodobými užitnými a estetickými vlastnostmi.

Nová série plochých pálených tašek se odlišuje od ostatních čistým moderním vzhledem. Jednoduchá forma tvaru tašky je vhodná na projekty domů v minimalistickém stylu, ve kterých převažují jednoduché, nepříliš členité střechy, jako jsou např.sedlové. Stále větší oblibu získávají projekty kdy je střecha provedena v šedém nebo grafitovém odstínu v kombinaci s bílou fasádou, doplněna plochou provedenou z klinkerových cihel či pásků. Nabídka pohledových fasádních cihel umožňuje vybrat do projektu ideální výrobek. Nová plochá taška Bergamo bude tak dobou volbou pro moderní střechu.

Moderní design je nevýznamnějším znakem nové tašky. Společně s mnoha ověřenými technickými a užitnými výhodami. Taška Bergamo je navržena tak, aby vytvořila rovnou plochu střechy, zajišťující také její odpovídající spolehlivost. To zajišťuje speciální konstrukce zámků precizního tvaru s přidanými zářezy pro jednoduché upevnění příchytek. Je možné ji pokládat na dva způsoby. Na vazbu a na střih* (*při použití vyšší DHV). Bezpečný sklon krytiny je stanoven na 30°. Je možné ji položit i na nižší sklony, ale se správnou doplňkovou hydroizolační vrstvou, pro zabránění průniku vody do konstrukce střechy.

Vyznačuje se mrazuvzdorností (150 zmrazovacích cyklů), vysokou pevností, (tu zajišťují žebra na spodní straně ), zvyšuje také akustickou bariéru stavby a je příznivá pro teplotní ochranu nadkrokevní tepelné izolace.

Pálená taška Bergamo bude dostupná v prodeji od 1.července 2015. Zájemci si budou moci vybrat ze dvou odstínů povrchových úprav: engoby antracitové nebo šedé.

Zpět

powered by internet SEAisea.pl