• Standard Hochdeutsch
  • русский язык
  • český jazyk
  • wersja polska
Nacházíte se zde: Hlavní strana > Ke stažení

Ke stažení


Informační materiály vám pomohou najít produkty vyhovující vašim vzhledovým, technickým a rozpočtovým požadavkům.


Garance
Dokument obsahující informace týkající se podmínek a způsobu udělení záruky.
Certifikáty
Naše výrobky mají atesty a osvědčení dle platné legislativy ČR a EU. Zde je možné si stáhnout potřebné dokumenty jako Certifikáty, Prohlášení o vlastnostech k pálené střešní krytině a doplňkům značky Röben, znak CE apod.
Ceník
Ceníky vybraných výrobků běžně prodávaných v ČR najdete zde. Všechny uvedené ceny jsou orientační - na přesnou cenu se prosím ptejte u našich prodejců nebo u realizačních firem! Pro získání cenové nabídky se prosím obracejte přímo na zástupce v ČR nebo na některého z našich prodejců, kteří Vám vyhotoví cenovou nabídku s reálnými prodejními cenami a to včetně příslušenství a ceny dopravy za dodání na místo stavby.
Materiály CAD
Sekce s materiály formátu pro CAD je určena především architektům a projektantům.
Katalogy
Vyberte si z produktových katalogů s aktuální nabídkou pálených střešních tašek a pohledového zdiva. Najdete zde brožury a prospekty s přehledem odstínů, struktur a dostupných formátů stejně jako fotografie realizací.

Technicko-informační karty
Zde si můžete stáhnout: technické dokumenty, které obsahují důležité informace o konstrukci a montáži střešních výrobků a způsoby, jak provádět složité prvky střechy, jako jsou úžlabí nebo napojení střechy a komína apod.
powered by internet SEAisea.pl