Obývací pokoj v glamour styl Elegance a harmonie

Obývací pokoj v glamour stylu a jeho atributy - elegantní pohovky, křišťálový lustr, stylové doplňky - vypadají ještě mnohem úžasněji na pozadí stěn z klinkeru. Uvnitř je sestavena cihla Quebec štípaná s perlou-bílou barvou a Sydney jejíž povrchová struktura se vyznačuje škrábanci a kovovou září.

Obývací pokoj v glamour styl

Kontrastní barvy, stejně jako originální struktury, rozbíhají předvídatelnost interiérového designu, na jedné straně dodávají surovost a na druhé eleganci.

Harmonie a expresivní charakter

Zdánlivě nemožná kombinace průmyslového materiálu jakým je cihla se sofistikovanými prvky výzdoby obývacího pokoje - umožnila vytvořit harmonický interiér, ale originální a nezpochybnitelný. Možná to někdy stojí za zlomení schématu a pozvat cihly do obývacího pokoje?

Stylizace stěny nebo jejího fragmentu na starou zeď dává jedinečný efekt. Cihla a dřevo v teplých, přátelských odstínech doplněných výraznými, optimistickými doplňky vytvoří interiér, který okamžitě dává chuť do života.

Elegance kontrastu bílé a černé

Povaha moderní aranžce může být zdůrazněna použitím klinkeru v odvážnějších a silných odstínech, jako je tmavý grafit nebo šedá. Za zmínku stojí kontrastní pronikání bílé a černé - kombinace barev spojených s elegancí a současným designem interiéru.

Zábava se strukturou - jedinečné cihly s velmi originální strukturou zářivě odráží světlo. Všechno, co kolem ní postavíme, se na základě kontrastu, zdá být ještě hladší. Samotná stěna je také extrémně dekorativní - světlo, které se láme v prohlubních, přitahuje oko.

Video Obývací pokoj v glamour styl