Pokoj pro teenagerku v relevantní aranžaci Klinkerové království

Zabalen do klinkeru - tak lze popsat místnost pro teenagerky, ve které je styl a funkce určována materiálem použitým na stěnách. V tomto interiéru byla vytvořena klidná, ale jistě originální aranžace.

Pokoj pro teenagerku v relevantní aranžaci

Ve verzi místnosti pro dospívající dívky byla položena klidná, ale jistě originální aranžace. Chladná, bíle zbarvená podlaha a bílé stěny bez klinkeru jsou minimalistickým zázemím pro šedé cihly FARO. Jediné, co musíte udělat, bylo přidání některých útulných textilií a návrhářských doplňků, aby se dosáhlo působení krásného, tlumeného interiéru, nikoliv bez charakteru.

Cihlové prvky zdobí místnost, ale také určují její funkce. Stěna, která je umístěna ve střední části místnosti, rozděluje na pracovní a odpočinkovou část. Byla vybudována také stěna oddělující šatní prostory, což zabránilo použití skříní. V takovém interiéru se každá dívka bude cítit jako princezna ve svém(pouze svém) království.

Klinkerové cihly a obklady jsou skvělou inspirací pro vytvoření snu pro dospívající. Protože klinker nejsou pouze klasické červené stěny. Na trhu najdete cihly a obklady žluté, bílé, šedé, antracitové a dokonce i černé, s hladkou strukturou, v klasickém nebo prodlouženém formátu. Tudíž přesně takové, jaké nám numožní vytvořit dokonalý prostor pro dospívajícího domovníka.

 

Video Pokoj pro teenagerku v relevantní aranžaci