5 říj 2018

Nová barva ploché střešní tašky BERGAMO

Bergamo plochá keramická dlažba taška je určitě jedním z oblíbených modelů milovníků moderního stylu a moderních projektů. Aby společnost splnila očekávání investorů, naše společnost představila novou barvu ploché střešní tašky - klasická, červená s přirozenou úpravou, která vnese tradiční nádech moderním konstrukcím budov.

Nová barva plochých střešních tašek BERGAMO Plochá keramická střešní taška Bergamo je určitě jedním z oblíbených modelů milovníků moderního stylu a moderních designů. Aby společnost splnila očekávání investorů, naše společnost představila novou barvu ploché střešní tašky - klasická, červená s přirozenou úpravou, která vnese tradiční nádech moderním konstrukcím budov. Bez ohledu na současné trendy se investoři nejčastěji rozhodují o materiálech, které mají mnoho technických a estetických parametrů na mnoho let. Keramická střešní taška je materiál, který je mnohem odolnější než jiné střešní krytiny, které jsou na trhu k dispozici.

Naše nabídka byla rozšířena o novou barevnou variantu nejoblíbenějšího modelu ploché střešní tašky Bergamo. Díky novému zabarvení v projektu budovy je možné kombinovat moderní styl s tradiční, červenou, přírodní barvou. Plochá keramická taška ideálně odpovídá aktuálním konstrukčním trendům a je dokonalým řešením pro investory, kteří upřednostňují minimalismus a zaměřují se na moderní stavby, aniž by obětovali vysokou kvalitu výrobku. Díky rostoucímu spektru barev může být tento model přizpůsoben takřka jakémukoli projektu. Design je velmi důležitý a charakteristický rys této keramické tašky, ale stejně důležité jsou i technické parametry - odolnost, šetrnost k životnímu prostředí, nízká nasákavost, odolnost proti mrazu a trvanlivost. Navíc se vyznačují speciálně navrženými zámky zajišťujícími mimořádnou těsnost krytin. Možnost použití na střechách s úhlem sklonu již od 25 stupňů.  Bezpečný sklon krytiny je 30 stupňů. Sklaáda se na střechu na vazbu.

Střešní tašky BERGAMO jsou také k dostání v angobovaném, engobovaném šedém a antracitovém provedení. Stejně jako u celé řady keramických střešních tašek Röben, základní střešní taška BERGAMO červená, přírodní je doplněna o všechny střešní doplňky ve stejné barvě. Podrobné informace a specifikace produktu naleznete zde, stejně jako u našich obchodních zástupců a distributorů.

Nová barva ploché střešní tašky BERGAMO