17 led 2024

Röben oceněn Zlatou medailí veletrhu DACH FORUM 2024

Novinka v naší nabídce - SYSTÉM INSTALACE FOTOVOLTAICKÝCH PANELŮ byl oceněn Zlatou medailí na veletrhu DACH FORUM 2024, který se letos konal ve dnech 12. – 13. ledna. v Kielcích. Letošní třetí ročník kongresu a veletrhu pokrývačů, klempířů a tesařů DACH FORUM 2024 byl jednou z nejvýznamnějších letošních veletržních akcí v Polsku ve střechařském oboru. Ani tentokrát jsme u toho nemohli chybět.

Mimořádná návštěvnost přesahující 24 000 prodaných vstupenek, přítomnost téměř 150 vystavovatelů a dva dny úžasných zážitků učinily z tohoto kongresu skutečnou oslavu pokrývačského řemesla.

Proto byl právě na této prestižní akci představen náš nový, inovativní systém věnovaný instalaci fotovoltaických a solárních panelů na střechy pokryté střešními taškami PIEMONT a MONZAplus. Zavedení tohoto systému do nabídky Röben vyplývá nejen z obav o životní prostředí, ale je také reakcí na rostoucí poptávku po fotovoltaických řešeních v moderní výstavbě. Jsme nesmírně rádi, že porota veletrhu ocenila náš nový systém a hned po jeho představení mu udělila zlatou medaili.

- Získání tak prestižního ocenění, jako je Zlatá medaile veletrhu DACH FORUM 2024, je pro nás velkým vyznamenáním a zároveň potvrzením důležitosti a očekávání vkládaného do prezentovaného řešení. Ocenění a pozitivní ohlas jak poroty soutěže, tak i pokrývačů navštěvujících náš stánek nás motivuje k další práci a rozšiřování naší nabídky o nové produkty, které budou reagovat na neustále se měnící potřeby trhu – říká Agnieszka Spychała, manažerka marketingového oddělení.

Oceněný systém se vyznačuje trvalým spojením s krovem, které eliminuje přenos zatížení na plochu střechy. To je důležité zejména pro pokrývače a investory, kteří hledají nejen efektivní, ale také bezpečná řešení montáže. Vyznačuje se rychlou a neinvazivní montáží, eliminující nutnost zasahovat do povrchu střechy a řezat střešní tašky. Tento systém lze také přizpůsobit různým roztečím latí, díky čemuž je flexibilní a přizpůsobitelný různým podmínkám.

Röben oceněn Zlatou medailí veletrhu DACH FORUM 2024